Кашпо  для інтер'єру: рекомендації по вибору

Дизайн інтер'єру — це спосіб облаштування просторів, в яких ми живемо і працюємо, щоб вони доставляли нам фізичне та моральне задоволення. Одну з головних ролей тут відіграють кімнатні рослини. Вони пускають природу в наш будинок, оживляють інтер'єр і очищають повітря.

 

Щоб зелень ще краще поєднувалася з простором, і підкреслювала його індивідуальність, були створені кашпо.

Чим Кашпо  відрізняється від горщика

Основна задача горщика полягає в тому, щоб створити оптимальні умови для росту і розвитку рослини. У ньому передбачений дренажний отвір, який не дає квітці утворювати пробки з коренів і допомагає відводити надлишки води при поливі.

 

Найчастіше горщики не мають презентабельний зовнішній вигляд, тому вони поміщаються в середину кашпо  — суцільну оболонку, яка носить виключно декоративний характер. Залежно від типу розміщення в інтер'єрі, кашпо  діляться на кілька видів: настінні, підвісні, підлогові і настільні.

Переваги Кашпо 

  • Встановлюється без піддону.      

  • Запобігає потраплянню води на різні поверхні.      

  • Квіти в кашпо  можна швидко переставляти. Для цього не потрібно пересаджувати і травмувати рослини. Тому кожен день ви можете задавати простору новий настрій. Наприклад, вчора на столі цвіла герань, сьогодні її замінила ніжна бегонія, а завтра настане черга тюльпанів.      

  • Дуже добре підходить для вирощування вологолюбних рослин і, в комбінації з горщиком, дозволяє тримати їх коріння постійно в воді.      

  • Кашпо  можуть мати різноманітний зовнішній вигляд, і стануть прикрасою будь-якого приміщення.      

  • Підвісні Кашпо  допомагають економити простір в невеликих кімнатах.      

Підбираємо Кашпо  для інтер'єру

Щоб зберегти в приміщенні витриманий стиль, і не допустити хаосу, при виборі кашпо  потрібно дотримуватися однієї з двох дизайнерських стратегій:

 

  1. Перша стратегія вважається найпрактичнішою. Вона полягає в покупці всіх кашпо  в одному кольорі. Це дає можливість «пограти» із формами та розмірами виробів, без шкоди загальній концепції простору.

  2. Друга стратегія — прямо протилежна. Її сенс у тому, щоб кашпо  були одного розміру і форми, але різних кольорів. В такому випадку ви пожвавите простір різноманітністю відтінків. При цьому не забувайте, що використовувати більше 3 кольорів в одній кімнаті не рекомендується.


Постарайтеся підібрати кашпо  так, щоб воно стало продовженням вашого інтер'єру. Наприклад, щоб його поверхня повторювала ті ж візерунки, що вже є у вашій кімнаті, або воно мало таку ж колірну палітру, лінії чи фактуру. Це підкреслить «особистість» вашого приміщення.

Кашпо  в HDecor

У магазині HDecor представлений великий асортимент кашпо : різного стилю, форми і фактури. Якщо вам знадобиться додаткова інформація з приводу будь-якого виробу — відразу пишіть нам. Наші привітні менеджери завжди знають, що порекомендувати.

Рекомендовані товари

Коментарі 0