Що подарувати на новосілля

Новосілля - важлива віха у житті сім'ї. Чи йдеться про придбання власного житла або просто про переїзд на нове місце, ця подія традиційно відзначається застіллям у колі рідних та близьких. Вас запросили на новосілля, і тепер ви перебуваєте в пошуку відповідних подарунків? Наші поради допоможуть вам із вибором, що подарувати на новосілля.


Гроші


Кругленька сума у ​​витонченому конверті — найуніверсальніший і найпрактичніший подарунок із можливих! Цей варіант не вимагає виснажливої ​​біганини по магазинах, довгих пошуків та болісного вибору. Даруючи гроші, ви можете бути впевнені, що ваш презент виявиться доречним і буде використаний за призначенням. Непотрібною чи марною не стане навіть порівняно скромна сума, це безсумнівно. Такий подарунок має лише один недолік: він, як правило, не залишає по собі асоціацій з дарувальником. Отримуючи грошові подарунки від кількох гостей, мало хто з нас навмисно купує товари суворо в рамках цих сум, щоб згодом їх вважати "подарунком від колеги Петрова" та "подарунком від друзів Сидорових". Значно частіше подаровані фінанси вкладаються в якусь загальну покупку, за якою особистість дарувальника неминуче стирається. Якщо вас це не бентежить, можете сміливо дарувати на новосілля гроші!


Подарунковий сертифікат


Нерідко після святкування новосілля господарі продовжують ремонтувати та обставляти свій новий будинок. У такому разі доречно буде подарувати сертифікат магазину будівельних матеріалів, побутової техніки, побутової хімії, домашнього декору, меблів. По суті, подарунковий сертифікат є варіацією фінансового подарунка — з тією різницею, що ви не подаєте купюри, а заздалегідь оплачуєте покупку на встановлену суму в конкретному магазині. А вибір необхідних товарів залишається за тим, кому цей сертифікат буде подарований.


Посуд


Сучасний асортимент посуду настільки широкий, що для будь-якої сім'ї можна знайти у продажу щось потрібне та потенційно корисне. Це може бути, наприклад, кухонне начиння: каструлі, сковороди, листи, форми для випічки. Як і раніше, актуальні кавові та чайні сервізи, набори склянок, чарок, келихів, столовий кришталь. Хорошим подарунком може стати ваза для фруктів або квітів, керамічна або кришталева вазочка для цукерок, велика страва для торта. А ще у будь-якій сім'ї порадіють набору гарних столових приладів, виконаних у єдиному стилі.


Домашній текстиль


Коли сім'я в'їжджає в нове житло, часто виникає бажання оновити текстильні предмети побуту. Так, на новосілля можна подарувати постільна білизна, махрові простирадла, покривала, рушники (від банних до кухонних), матер'яні скатертини. Просто, практично, корисно! Ще один варіант "текстильного" подарунка - декоративні дивані подушки. Вони бувають різної форми, однотонні та із забавними принтами. Якщо ви приблизно знаєте, в якому дусі витриманий інтер'єр новоселів, то вам неважко вибрати відповідні.


Побутова техніка


Ведення домашнього господарства сьогодні неможливо без використання відповідних приладів. Насамперед, це кухонна побутова техніка: електрична м'ясорубка, кухонний комбайн, міксер, блендер, соковитискач, хлібопічка, мікрохвильова піч, мультиварка. До універсальних "домашніх" подарунків можна віднести фен, праску, телефон, телевізор, пилосос, зволожувач повітря.


Символічні подарунки


Їх дарують не стільки з практичними цілями, скільки як милий символ домашнього тепла, затишку та достатку. Це може бути гарна скарбничка, керамічний або дерев'яний будиночок, міні-шафка для зберігання ключів, милі домашні статуетки. Можна подарувати лазневі халати, замовивши в ательє вишивку на них імен або ініціалів членів сім'ї. Якщо новосілля відзначає молода пара, у цьому випадку будуть гарні "парні" подарунки: сільничка та перечниця, комплект із двох чашок, пара вази або свічників, витриманих в одному стилі.


Даруйте подарунки від душі, і нехай вони принесуть адресатам багато радості та користі!

Коментарі 0