Як визначитися із вибором серветок під тарілки?

Доречно розташовані дрібниці та невеликі деталі створюють красу та гармонію у навколишньому просторі. Затишок можна створити за допомогою підібраних зі смаком вишуканих речей. Часто мінімальні акценти привертають увагу та викликають святкову або заспокійливу атмосферу. Перші підставки під посуд з'явилися кілька століть тому. Зараз безліч видів підкладок під тарілки. Їх виробляють із різних матеріалів: порцеляни, металу, дерева, шкіри, скла, силікону та пластику. Форма серветок під тарілки досить різноманітна. Форми серветок під тарілки


Гарні килимки або серветки під посуд використовуються у будні та у святкові дні. Для повсякденних застіль часто застосовують серветки спокійних кольорів та простих структур, а для оформлення святкового столу можна вибрати серветки, орієнтуючись на тематичний малюнок та складніші фактури та поєднання з прикрасами. Вишукані орнаменти у серветок створюють відповідну атмосферу. Вибираючи серветку-підстилку під тарілку, зверніть увагу на різноманітність їх форм:


круглі варіанти (для свята);

квадратні варіанти (для квадратних тарілок);

прямокутні варіанти (популярні у повсякденному використанні);

овальні варіанти (для столів з обтічними формами);

у формі ромба (для готичного стилю);

у формі різних картинок (використовуються для дітей);

у формі кольорів (для сільського стилю).

При виборі серветок під тарілки враховують такі пункти:


1. Відповідність до призначення заходу. Для повсякденного використання вибирають серветки під інтер'єр приміщення. Після їжі сервірувальні килимки залишаться на столі, будуть елементом декору. Якщо ваш вибір для святкового заходу, ви орієнтуєтеся на тематику події. 2. Форма серветок. Вона має відповідати вашому сервізу.


3. Матеріал. Для повсякденного використання вибирайте міцний матеріал, що легко очищається, а для свята можна придбати плетені та металеві серветки. Вони чудово підкреслять тематику заходу і будуть елементом декору, що підходить для цього випадку.


4. Розмір серветок. Вони повинні гармонійно підходити розміру посуду.


5. Колір та візерунок. З вибором не виникне проблем, враховуйте свій смак.


Заходи не обходяться без чудово сервірованого столу та без оригінальних сервірувальних серветок-підкладок під тарілки.

Коментарі 0