Велика ваза зі штучними квітами як елемент інтер'єру

Існує безліч ідей для прикраси великої вази різними гілками та квітами, що ідеально передають настрій весни та тепла.


Використання свіжих квітів вже у минулому, адже штучні мають цілу низку вагомих переваг. Немає зів'ялого листя та опадів квітів. Немає води, що неприємно пахне. Нема щотижневих витрат. Не менш важлива й та різноманітність, яку дають штучні композиції. Саме штучні квіткові орнаменти додадуть свіжість та яскравість у будь-який інтер'єр.


Вибирайте штучні гілки та квіткові прикраси гарної якості, максимально схожі на справжні. Переконайтеся, що вони виглядають досить реальними, перш ніж викласти гроші. Гілки гарної якості радуватимуть очі протягом декількох сезонів.


Товсті штучні папороті чудово впишуться в інтер'єр вітальні. Насичений зелений колір привнесе нотки свіжості та весняний настрій.


Декілька оливкових гілок в оригінальній вазі помітно перетворять зовнішній вигляд кухні або їдальні.


У літню пору можна прикрасити кімнати лимонними або персиковими гілками.


Звичайно, будь-які гілки асоціюються з весною, тому не бійтеся створювати різні композиції з кизилу, магнолії та особливо вишні.


Гілки магнолії та кизилу ідеально підходять для нейтральних інтер'єрів.


Для створення справжнього весняного свята не потрібно вибирати лише один тип гілки. Спробуйте поєднати магнолію та вишневий колір разом.


Також допускається використовувати всі весняні гілки, які є, додавши до них трохи зелені та евкаліптових стебел (звичайно ж, штучних).


Фантазуйте та створюйте штучні квіткові композиції, змінюючи на краще свій звичний інтер'єр.

Рекомендовані товари

Коментарі 0