Як визначитися із вибором серветок під тарілки?

Як визначитися із вибором серветок під тарілки?

Доречно розташовані дрібниці та невеликі деталі створюють красу та гармонію у навколишньому просторі. Затишок можна створити за допомогою підібраних зі смаком вишуканих речей. Часто мінімальні акценти привертають увагу та викликають святкову або заспокійливу атмосферу. Перші підставки під посуд з'явилися кілька століть тому. Зараз безліч видів підкладок під тарілки. Їх виробляють із різних матеріа..

Що подарувати на новосілля

Що подарувати на новосілля

Новосілля - важлива віха у житті сім'ї. Чи йдеться про придбання власного житла або просто про переїзд на нове місце, ця подія традиційно відзначається застіллям у колі рідних та близьких. Вас запросили на новосілля, і тепер ви перебуваєте в пошуку відповідних подарунків? Наші поради допоможуть вам із вибором, що подарувати на новосілля.ГрошіКругленька сума у ​​витонченому конверті — найуніверсаль..

Новорічна іграшка. Від стародавньої Скандинавії до наших днів

Новорічна іграшка. Від стародавньої Скандинавії до наших днів

Новий рік уже біля дверей. Свято чудес та чарівництва, казки та дитинства. Свято, яке вміє сповільнювати літаючий крізь простір Всесвіту. Миттю, коли зустрічаються два роки, коли минуле, сьогодення та майбутнє зливаються в єдине ціле під бій курантів. І цієї миті можливе здійснення найнереальнішої мрії. Просто треба вірити у диво...Традиція відзначати Новий рік зародилася, як і належить справжньом..

Кашпо  для інтер'єру: рекомендації по вибору

Кашпо для інтер'єру: рекомендації по вибору

Дизайн інтер'єру — це спосіб облаштування просторів, в яких ми живемо і працюємо, щоб вони доставляли нам фізичне та моральне задоволення. Одну з головних ролей тут відіграють кімнатні рослини. Вони пускають природу в наш будинок, оживляють інтер'єр і очищають повітря. Щоб зелень ще краще поєднувалася з простором, і підкреслювала його індивідуальність, були створені кашпо.Чим Кашпо  відр..

Велика ваза зі штучними квітами як елемент інтер'єру

Велика ваза зі штучними квітами як елемент інтер'єру

Існує безліч ідей для прикраси великої вази різними гілками та квітами, що ідеально передають настрій весни та тепла.Використання свіжих квітів вже у минулому, адже штучні мають цілу низку вагомих переваг. Немає зів'ялого листя та опадів квітів. Немає води, що неприємно пахне. Нема щотижневих витрат. Не менш важлива й та різноманітність, яку дають штучні композиції. Саме штучні квіткові орнаменти ..

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)